دوشنبه 22 مهر‌ماه سال 1387

 

 

به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد
به جویبار که در من جاری بود

به ابرها که فکرهای طویلم بودند
به دسته های کلاغان

که عطر مزرعه های شبانه را
برای من هدیه می آوردند

می آیم٬ می آیم ٬ می آیم
با گیسویم ٬ ادامه بوهای زیر خاک

با چشمهایم٬ تجربه های غلیظ تاریکی
با بوته هایی که چیده ام از آنسوی دیوار

می آیم٬ می آیم٬ می آیم
وآستانه پر عشق می شود ....پر عشق                
 (فروغ فرخزاد)   


همچنان..سلامی دوباره تقدیم دوستان و تشکر از عزیزانی که در طی ماههای گذشته با ایمیل های و پیامهای خود مرا شرمنده لطف و محبت خود کردند . از نظرات دوستان در پست قبلی بی نهایت سپاسگذارم٬ هر کدام از دوستان به نحوی از وب نوشته های من استنتاجی داشتند و آنچه برای من قابل احترام و مهم بود نظر صادقانه ی هر یک از شما دوستان بود . قدردانی میکنم .  


و من هم به نوبه خود می گویم ویلاگری موفق است که آنچه خود می اندیشد صادقانه بنویسد. ویلاگ یک دنیای خاص هر وبلاگ نویس است نه کسی برایت تعیین تکلیف می کند و نه تو برای خوانندگانت ... ویلاگ نوشتن نه نیازی به تعریف دارد و نه تبلیغ . آزادانه از هر دری که دلت می خواهد می توانی بنویسی ..می توانی از این سوی خط به آن سوی خط عبور کنی بشرط اینکه قوانین عبور کردن از خط قرمز را رعایت کنی ! وبلاگمان را می توانیم با صداقت تزئین کنیم و بدلخواه آن را بنمایش بگذاریم . هدف از وبلاگنویسی شهرت و برندگی نیست ٬ هدف ایفا کردن نقش انسانیت است . بجز غم نان ٬ به غم های انسان امروز بیندیشیم ... و دیگر اینکه این نوشته فقط نظر شخصی بنده است و برای تطبیق و تعمیم آن به دیگران ننوشته ام .   

 

و با تشکر از دوستان: ناخدا چوک سورو ٬احمد بازماندگان قشمی٬ استاد بزرگوارم مجید صفرخواه٬ گرناز٬ انبا مینوو٬ پرپروک٬هرمز نو٬ حباب٬ از اینجا از آنجا ٬دست نوشته های یک پزشک٬ از عشق چیزی بگو٬ کرگین٬یاسمین٬بندرجاسک ٬رحیمیان٬مهرگان٬طناز٬سجاد٬منیژه احمدی٬ یارا جعفری٬ سمفونی مردگان٬ شب بلورین٬احسان رضایی٬مهلا٬خدادادیان٬احمدپور٬مهدیه٬ستاره٬آبی تر ازخسته٬دهنل٬جغد بندری٬آسک٬مهدی صابری٬صفورا٬سنگار٬بابونه٬فریده قاسمی٬بانوی کنگی٬ذهن زیبا٬سهیل٬بهارین ٬ سیاوش ٬ معصومه صادقی ٬ نهنگ٬ سمیه صالحی ٬نادیا قاسمی٬شبح دریا٬جزیره متروک٬پدربزرگ٬سحر رومی٬ سیاورشن ٬ثریا ۱۴۳  ٬رقیه ذاکری٬اخوان محمد و مهدی ذاکری٬زهرا مظلومی و ببخشید اگه کسی از قلم افتاده ..مدیون همه مهربونیاتون هستم .      

 

تا پستی دیگر ....قربانتون  

 

  

 

 

 

یادداشت ها
   @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number